آیدین سیار سریع نیز در مطلب طنزی در قانون نوشت: «در حالی که حسن روحانی شهر به شهر می‌گردد و به خاطر کارهای کرده و نکرده، شعارهای استادیومی دریافت می‌کند و در شرایطی که محمدباقر قالیباف سایت کارانه (مدل مجازی و پیشرفته سیب‌زمینی انتخاباتی) راه‌اندازی می‌کند که جوانان بیکار در آن ثبت‌نام کنند و پول بگیرند، 

ولی متاسفانه دولت ظالم فیلترش می‌کند و بعد می‌گوید کار من نبود و در روزهای حساسی که ابراهیم رئیسی در گوگل سرچ می‌کند «فن مذاکره+تخصص+سیاست خارجی+برجام چیست؟» و در شب‌های سختی که استاد میرسلیم به خاطر تحدید آزادی رسانه‌ها و ممیزی‌های بی‌شمار کتاب در دولت یازدهم خوابش نمی‌برد و بی‌وقفه سر تکان می‌دهد و هاشمی‌طبا هنوز دارد لعنت می‌فرستد بر آن کسی که جو داد تا در انتخابات ثبت‌نام کند و درحالی که یک انسانی به اسم مکرون در انتخابات فرانسه، مارین لوپن تندرو را کنار زده و با تابلوی کاندیدای میانه‌رو برنده انتخابات شده و در وضعیتی که یک فعال دانشجویی مخالف دولت، یک چیز بنفشی را با کلیدواژه #دانش_سیاسی و #مسئولیت_اجتماعی علم کرده و نشان داده که ما با ذکر آن هم اعمال قانون می‌شویم و هتاک و لمپن و بی‌شخصیت و هرزه‌نگار نامیده می‌شویم چه برسد به نشان دادن آن و در فضایی که پنه لوپه کروز با توصیف نابغه از اصغر فرهادی تولد او را تبریک می‌گوید و متاسفانه این عمل زشت و غیراخلاقی از نگاه تیزبین کیهان دور می‌ماند و در زمانه‌ای که سالار عقیلی در آمل از روی استیج سقوط می‌کند و در کمال تعجب هنوز هیچ کدام از شرکت‌کنندگان استیج در این رابطه افشاگری نکرده‌اند و در روزگاری که نه تنها شاهد سقوط سالار عقیلی بلکه شاهد سقوط اخلاقی و فرهنگی هم هستیم و خبرگزاری‌ها با تیتر «روناک در تالار وحدت کنسرت برگزار می‌کند» دل هر انسان دلسوزی را به درد می‌آورند (که الحمدا... بعدا معلوم شد روناک اسم گروه موسیقی است که البته این هم خالی از اشکال نیست) و در فصلی که همه کائنات و جنبندگان درگیر انتخابات، تبلیغات و مباحث سیاسی هستند، علی لاریجانی گفته: «کنکور بلای کشور شده است». الحق و الانصاف تنها حرف درست و حسابی در این برهه از زمان، همین جمله است!

ایشان در ادامه خاطرنشان کرد که با تست زدن کسی علامه نمی‌شود و اگر دولت قضیه کنکور را پیگیری نکند، مجلس راسا وارد می‌شود. جای امیدواری دارد حقیقتا. فقط خدا را شاکریم که این خبر زیاد سروصدا نکرده و وایرال نشده، وگرنه کاندیداهای محترم زوم می‌کردند روی حوزه آموزش و احتمالا یکی می‌گفت به هر داوطلب کنکور پنجاه هزار تومان تقدیم می‌کنم و دیگری می‌گفت نوتلا و کیت‌کت را به جای ویفر آمل‌پخش و ساندیس میمون‌نشان سر جلسه کنکور می‌آورم. امیدواریم تا روزهای آخر، این حوزه هم مثل بقیه حوزه‌های جدی، از دید کاندیداهای عزیز پنهان بماند. انشاءا...»